Dmuchane place zabaw

Trzy dmuchane place zabaw Spange-Bob, Minionki i Rakieta są propozycją dla najmłodszych dzieci. To bezpieczne miejsce do poznawania bajkowego świata. Dzieci mogą pokonywać tor przeszkód, bawić się w chowanego, skakać, ćwiczyć. Ten sprzęt zapewnia doskonałą zabawę dla większej grupy dzieci jednocześnie. Dostarcza niezapomnianych wrażeń.

 

Wypożyczalnia zabawek, placów zabaw, zamków - Rzeszów

 

Organizatorów różnego typu imprez plenerowych z Rzeszowa i okolic zachęcamy do wypożyczenia dmuchanych zamków. Są one często podstawową atrakcją festynów, pikników rodzinnych oraz imprez firmowych. Gwarantują doskonałą zabawę nie tylko najmłodszym. Często także młodzież i dorośli chętnie korzystają z oferowanych na naszych eventach atrakcji. Do najpopularniejszych należą: byk rodeo, roller wodny czy eurobangee.

W Happy Jump specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wydarzeń (eventów) na świeżym powietrzu. Układamy program imprez zgodnie ze scenariuszem uzgodnionym z klientem. Kompleksowo pomożemy w przygotowaniu  przedsięwzięcia z wieloma atrakcjami (malowanie buziek, skręcanie balonów, gry, zabawy oraz tańce). Oferujemy profesjonalną opiekę animatorów oraz klaunów. Dysponujemy własnym, szerokim asortymentem  dmuchańców i sprzętu mechanicznego. Zainteresowanym wynajmujemy nasze dmuchane zabawki. Działamy głównie w Rzeszowie i jego okolicach.

Oprócz niezapomnianej rozrywki proponujemy również catering oraz przekąski dla dzieci (w formie waty cukrowej i popcornu). Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy optymalne i konkurencyjne cenowo rozwiązania - zgodne z oczekiwaniami klienta. Nasi pracownicy zajmą się wszelkimi kwestiami organizacyjnymi oraz technicznymi.

W naszej wypożyczalni dmuchanych zabawek w Rzeszowie oferujemy zjeżdżalnie, dmuchane place zabaw, zamki (Sponge-Bob, Minionki, Rakieta). Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich naszych urządzeń. Posiadają one niezbędne certyfikaty i atesty. Są na bieżąco kontrolowane technicznie i ubezpieczone w ramach OC. 

Poza dmuchanymi zamkami posiadamy do wynajęcia także tor przeszkód Wipeaut, karuzele, kolejkę elektryczną, byka rodeo, zjeżdżalnie, eurobungee, trampoliny, auta akumulatorowe, baseny z kulami lub rollerami, łódeczki i inne. Jesteśmy w stanie zorganizować nawet największe przedsięwzięcia dla urzędów miast, czy gmin. Podejmujemy się również uatrakcyjniania kameralnych imprez rodzinnych (urodziny, chrzciny, komunia, rocznice itp.). Zachęcamy do kontaktu i współpracy zainteresowane osoby z Rzeszowa i okolic.