Dmuchaniec rakieta

Pneumatyczna Rakieta to urządzenie "dwa w jednym". W środku znajduje się dmuchana zjeżdżalnia oraz plac zabaw z torem przeszkód. Niezależnie od pogody dzieci mogą bawic się w zamkniętej i bezpiecznej przestrzeni.                           

Rozmiar Rakiety (długość 13m, wysokość 8m) robi imponujące wrażenie i zachęca do kreatywnej zabawy.

Wynajem dmuchańców - Rzeszów

W Happy Jump zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez plenerowych, prowadzimy także wynajem dmuchańców. Działamy na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego. Realizujemy również zlecenia indywidualne w innych częściach kraju. Podchodzimy kompleksowo do każdego zamówienia, niezależnie czy jest to festyn, piknik rodzinny, firmowe spotkanie integracyjne, czy mniejsza, prywatna impreza (urodzinowa, komunijna itp).

Oferujemy fachową obsługę, opartą na atrakcyjnym scenariuszu zabaw. Proponujemy opiekę animatorów, występy klaunów oraz różnorodne  pokazy, gry, zabawy taneczne. W przypadku realizacji zamówienia na tego typu eventy  proponujemy naszym klientom catering i przekąski dla dzieci (np. wata cukrowa, popcorn) oraz dodatkowe atrakcje (malowanie buziek, balonowe zwierzątka, balony helowe).

W naszej wypożyczalni w Rzeszowie dysponujemy szeroką gamą dmuchanych zabawek. Klienci mają możliwość wynajmu np. zjeżdżalni  Minionki, placu zabaw Sponge Bob, toru przeszkód Wipeaut Piłki,  czy pneumatycznej Rakiety (pozwalającej na zabawę w środku, nawet w złą pogodę). Poza tym oferujemy eurobangee, baseny z kulami i rollerem, oraz karuzele, kolejki i inne. Wszystkie wykorzystywane przez nas urządzenia są bezpieczne i posiadają niezbędne atesty oraz ubezpieczenie OC. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w urządzaniu niezapomnianych wydarzeń na terenie i w okolicach Rzeszowa. Na takich imprezach dmuchańce są często największą atrakcją dla dzieci. Zachęcamy do kontaktu, pomożemy zrealizować marzenia najmłodszych i przygotować efektowne widowisko. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i proponujemy najlepsze rozwiązania w konkurencyjnej cenie.