Dmuchane zjeżdżalnie

 

Zjeżdżalnia Tygrysek -  wysokość 7m

Zjeżdżalnia Tukan - wysokość 6,5m

Zjeżdżalnia Minionki - wysokość 8m

Samodzielna wspinaczka po drabince na szczyt zjeżdżalni i superszybki zjazd w dół z dużej wysokości! Dla dzieci to niesamowita zabawa       i niezapomniane przeżycia. Urządzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży. Najmłodszym sprawia ogromną frajdę i umożliwia wspólną zabawę z rówieśnikami.

Dmuchane zjeżdżalnie - wynajem - Rzeszów

Organizacja imprez dla dzieci zazwyczaj nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto próbował podjąć się zapewnienia atrakcji dla większej grupy maluchów. Nasza firma służy pomocą i profesjonalną poradą w sprawie uatrakcyjnienia każdego rodzaju imprezy (firmowej, rodzinnej, urodzinowej, pikniku, eventu plenerowego.itp.). Happy Jump z Rzeszowa specjalizuje się w wypożyczaniu dmuchańców oraz prowadzeniu widowisk nawet na szeroką skalę (np.festyny miejskie, dożynki, uroczystości przedszkolne i szkolne, majówki zakładowe, otwarcia sklepów).

Kompleksowo organizujemy zabawy  dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych- zgodnie ze scenariuszem uzgodnionym z klientem. Korzystając z naszych usług każdy może liczyć na niezapomniane wspomnienia. Poza pompowanymi zamkami i placami zabaw oferujemy także  baseny z kulami, łódeczkami i rollerami, eurobangee, byka rodeo, kolejkę elektryczną, autka akumulatorowe, tor przeszkód Wipeaut Piłki i wiele innych sprzętów. Dysponujemy dmuchańcami-zjeżdżalniami (Minionki, Tukan i Tygrysek), a także pneumatyczną Rakietą. Może ona być użytkowana także przy gorszej pogodzie, gdyż slizgawka i tor przeszkód zjajduje się w zamkniętej przestrzeni.

W przypadku obsługiwania większej imprezy proponujemy catering oraz przekąski dla dzieci (m.in. watę cukrową, lody i popcorn). Zapewniamy profesjonalną pomoc animatorów oraz klaunów i wiele dodatkowych atrakcji (malowanie buziek, skręcanie balonów, gry, tańce, pląsy). Dodatkowo oferujemy postawienie sceny i profesjonalne nagłośnienie. Wszystkie osoby zainteresowane z Rzeszowa i okolic zachęcamy do wynajmu naszych zabawek dmuchanych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z firmą Happy Jump.